UM30-213112
SICK, Inc.
型号:
UM30-213112
品牌:
SICK, Inc.
描述:
SENSOR PROX ULTRA 200-1300MM CYL
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Sensing Distance 7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm)
Output Type PNP
Termination Style Connector
Response Frequency 8Hz
Shielding -
Product Status Active
Indicator LED
Series UM30
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 9V ~ 30V