Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
UMA02040G1001BAU00
封装:
0204
批次:
-
描述:
UMA 0204-05 0.1% AU 1K0
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.548
$5.548
10
$5.016
$50.16
100
$3.73559
$373.559
500
$2.935139
$1467.5695
1000
$2.689659
$2689.659
2500
$2.646966
$6617.415
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Thin Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±5ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0204 |
| Resistance | 1 kOhms |
| Series | UMA 0204 |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | MELF, 0204 |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Box |