UMK105CG221JVHF
Taiyo Yuden
型号:
UMK105CG221JVHF
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0402
库存 : 110415
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series M
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 220 pF