UMK107CH821JZ-T
Taiyo Yuden
型号:
UMK107CH821JZ-T
描述:
CAP CER 820PF 50V C0H 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0H
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Obsolete
Ratings -
Series M
Thickness (Max) 0.020" (0.50mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 820 pF