UMK432C106MM-T
Taiyo Yuden
型号:
UMK432C106MM-T
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
CAP CER 10UF 50V X5S 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X5S
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Obsolete
Ratings -
Series M
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 10 µF