Samtec Inc.
型号:
UMPT-06-12.5-L-V-S-W-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN MPOWER 2MM MALE 6POS GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.7565
$9.7565
10
$8.77895
$87.7895
25
$8.26994
$206.7485
50
$8.0579
$402.895
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 6 |
| Voltage Rating | 650 V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | mPower™ UMPT |
| Connector Style | - |
| Connector Type | Header, Male Blades |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Solder Retention |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | UMPT-06 |