首页 / 垫子 / UMYM5-1000-0800
minImg
UMYM5-1000-0800
Omron Automation and Safety
型号:
UMYM5-1000-0800
描述:
SAFETY MAT 1000X800MM
用户指南
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 31.50" (800.0mm)
Package Bulk
Width 39.40" (1000.0mm)