首页 / 垫子 / UMYM5-1200-1250
minImg
UMYM5-1200-1250
Omron Automation and Safety
型号:
UMYM5-1200-1250
描述:
SAFETY MAT 1200X1250MM
用户指南
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Yellow
Approval Agency CE, CSA, cULus, TUV
Material Polyvinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Series UMY5
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 49.20" (1250.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 16.40' (5.00m)
Package Bulk
Width 47.24" (1200.0mm)