UNR321000L
Panasonic Electronic Components
型号:
UNR321000L
封装:
SSSMini3-F1
描述:
TRANS PREBIAS NPN 100MW SSSMINI3
用户指南
Frequency - Transition 150 MHz
Current - Collector (Ic) (Max) 100 mA
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Resistor - Base (R1) 47 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 50 V
Supplier Device Package SSSMini3-F1
Series -
Transistor Type NPN - Pre-Biased
Package / Case SOT-723
Power - Max 100 mW
Mfr Panasonic Electronic Components
Current - Collector Cutoff (Max) 500nA
Package Tape & Reel (TR)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V