UP050B750K-KFC
Taiyo Yuden
型号:
UP050B750K-KFC
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
CAP CER 75PF 50V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient B
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case Axial
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 75 pF