首页 / 陶瓷电容器 / UP050CH681J-NACZ
minImg
UP050CH681J-NACZ
Taiyo Yuden
型号:
UP050CH681J-NACZ
描述:
CAP CER 680PF 50V C0H AXIAL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0H
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 680 pF