UP050RH6R8K-KFC
Taiyo Yuden
型号:
UP050RH6R8K-KFC
描述:
CAP CER 6.8PF 50V R2H AXIAL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient R2H
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 6.8 pF