UP050SL1R5M-A-B
Taiyo Yuden
型号:
UP050SL1R5M-A-B
描述:
CAP CER 1.5PF 50V SL AXIAL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient SL
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 1.5 pF