UP2T-220-R
Eaton - Electronics Division
型号:
UP2T-220-R
描述:
FIXED IND 22UH 2.8A 64.7 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.390" (9.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 64.7mOhm Max
Series UNI-PAC™ 2T
Inductance 22 µH