UP4T-331-R
Eaton - Electronics Division
型号:
UP4T-331-R
描述:
FIXED IND 330UH 1.1A 566.8 MOHM
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.518" (13.15mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.669" Dia (17.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 566.8mOhm Max
Series UNI-PAC™ 4T
Inductance 330 µH