Renesas
型号:
UPC358C-A
品牌:
封装:
8-PDIP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
UPC358C - OPERATIONAL AMPLIFIER,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
580
$0.494
$286.52
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Push-Pull |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 700µA |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Input Bias | 14 nA |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Renesas |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 40 mA |