Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.1565
$2.1565
10
$1.748
$17.48
50
$1.52532
$76.266
100
$1.33456
$133.456
500
$1.016823
$508.4115
1000
$0.889722
$889.722
2500
$0.857945
$2144.8625
5000
$0.826168
$4130.84
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 130 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UPJ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 208 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Bulk |