Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.306
$3.306
10
$2.6695
$26.695
50
$2.29615
$114.8075
100
$2.082495
$208.2495
500
$1.5485
$774.25
1000
$1.44171
$1441.71
2500
$1.388311
$3470.7775
5000
$1.361616
$6808.08
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 345 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UPM |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |