Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.437
$0.437
10
$0.31065
$3.1065
50
$0.23503
$11.7515
100
$0.204725
$20.4725
500
$0.151658
$75.829
1000
$0.128915
$128.915
2500
$0.121334
$303.335
5000
$0.113744
$568.72
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 160 V |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 36 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UPW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Package | Bulk |