UPW2D220MPD
Nichicon
型号:
UPW2D220MPD
描述:
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
库存 : 1343
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.787" (20.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 200 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Through Hole
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 224 mA @ 10 kHz
Mfr Nichicon
Capacitance 22 µF