UPZ1005D300-2R2TF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
型号:
UPZ1005D300-2R2TF
描述:
FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 35mOhm
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.026" (0.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series UPZ
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2.2A