KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
UR732BTTD33L0F
封装:
1206
批次:
-
描述:
RES 33M OHM 1% 1/2W 1206
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Resistance | 33 mOhms |
| Series | UR73 |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Features | Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | UR732B |