Microchip Technology
型号:
USB2514B-AEZG
封装:
36-QFN (6x6)
批次:
-
描述:
IC USB 2.0 4PORT HUB CTLR 36QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.187
$5.187
10
$4.65595
$46.5595
25
$4.40154
$110.0385
80
$3.814725
$305.178
230
$3.619044
$832.38012
440
$3.247356
$1428.83664
945
$2.738736
$2588.10552
2400
$2.601803
$6244.3272
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 70mA |
| Product Status | Active |
| Standards | USB 2.0 |
| Supplier Device Package | 36-QFN (6x6) |
| Series | - |
| Function | Hub Controller |
| Package / Case | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tray |
| Protocol | USB |
| Interface | USB |
| Base Product Number | USB2514 |