首页 / 通孔式电阻器 / USF340-10.0K-0.01%-5PPM
minImg
USF340-10.0K-0.01%-5PPM
Caddock Electronics Inc.
型号:
USF340-10.0K-0.01%-5PPM
描述:
RES 10K OHM 0.01% 1/3W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.395" (10.04mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Size / Dimension 0.750" L x 0.075" W (19.05mm x 1.91mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 10 kOhms
Series USF
Power (Watts) 0.333W, 1/3W
Package / Case Radial
Number of Terminations 2
Mfr Caddock Electronics Inc.
Features -
Failure Rate -
Package Bulk
USF340-10.0K-0.01%-5PPM 标签
  • USF340-10.0K-0.01%-5PPM
  • USF340-10.0K-0.01%-5PPM PDF
  • 买 USF340-10.0K-0.01%-5PPM