V05E50PL1A5
Littelfuse Inc.
型号:
V05E50PL1A5
描述:
VARISTOR 82V 800A DISC 5MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 73.8 V
Capacitance @ Frequency 350 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 90.2 V
Series LV UltraMOV™
Package / Case Disc 5mm
Energy 5J
Maximum AC Volts 50 V
Mfr Littelfuse Inc.
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Box (TB)
Maximum DC Volts 65 V
Current - Surge 800 A