Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.494
$0.494
10
$0.4009
$4.009
25
$0.36632
$9.158
100
$0.27265
$27.265
250
$0.247076
$61.769
500
$0.204497
$102.2485
1000
$0.153368
$153.368
2500
$0.140581
$351.4525
5000
$0.132069
$660.345
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 73.8 V |
| Capacitance @ Frequency | 800 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 82 V |
| Varistor Voltage (Max) | 90.2 V |
| Series | LV UltraMOV™ |
| Package / Case | Disc 7mm |
| Energy | 10J |
| Maximum AC Volts | 50 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 65 V |
| Current - Surge | 1.75 kA |