首页 / 减震器,阻尼器 / V0V0N56-100-230-020N
minImg
V0V0N56-100-230-020N
Bansbach easylift
型号:
V0V0N56-100-230-020N
描述:
STAINLESS STEEL GAS SPRING
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Reset Time -
Length - Extended 9.060" (230.12mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Series -
Reset Force -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 4.50lbf (20.0N)
Features 316L Stainless Steel Rod and Cylinder
Stroke Length 3.937" (100.00mm)