Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.5111
$5.111
25
$0.47728
$11.932
100
$0.381805
$38.1805
250
$0.354502
$88.6255
500
$0.299953
$149.9765
1000
$0.23179
$231.79
2500
$0.211337
$528.3425
5000
$0.197704
$988.52
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 612 V |
| Capacitance @ Frequency | 140 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 680 V |
| Varistor Voltage (Max) | 748 V |
| Series | UltraMOV™ |
| Package / Case | Disc 10mm |
| Energy | 80J |
| Maximum AC Volts | 420 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 560 V |
| Current - Surge | 3.5 kA |