V10E510PL1T7
Littelfuse Inc.
型号:
V10E510PL1T7
描述:
VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 110 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series UltraMOV™
Package / Case Disc 10mm
Energy 92J
Maximum AC Volts 510 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 670 V