V10P320PL3A5
Littelfuse Inc.
型号:
V10P320PL3A5
描述:
VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 170 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series UltraMOV™
Package / Case Disc 10mm
Energy 67J
Maximum AC Volts 320 V
Mfr Littelfuse Inc.
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Box (TB)
Maximum DC Volts 420 V