V10X680E
Littelfuse Inc.
型号:
V10X680E
描述:
VARISTOR 1.1KV 4.5KA DISC 12.5MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 990 V
Capacitance @ Frequency 130 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 1.1 kV
Varistor Voltage (Max) 1.21 kV
Series Xtreme Varistor
Package / Case Disc 10mm
Energy 140J
Maximum AC Volts 680 V
Mfr Littelfuse Inc.
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 895 V