Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.475
$0.475
10
$0.4066
$4.066
25
$0.38
$9.5
100
$0.30381
$30.381
250
$0.28215
$70.5375
500
$0.238735
$119.3675
1000
$0.18448
$184.48
2500
$0.168207
$420.5175
5000
$0.157348
$786.74
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 216 V |
| Capacitance @ Frequency | 620 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 240 V |
| Varistor Voltage (Max) | 264 V |
| Series | Xtreme Varistor |
| Package / Case | Disc 11mm |
| Energy | 60J |
| Maximum AC Volts | 150 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 200 V |
| Current - Surge | 6 kA |