V130LC20CPX2855
Littelfuse Inc.
型号:
V130LC20CPX2855
描述:
VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series C-III
Package / Case Disc 20mm
Energy 200J
Maximum AC Volts 130 V