V131HA40
Littelfuse Inc.
型号:
V131HA40
描述:
VARISTOR 205V 40KA DISC 40MM
库存 : 159
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 10000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series HA
Package / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Energy 270J
Maximum AC Volts 130 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 175 V