Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0735
$1.0735
10
$0.96045
$9.6045
25
$0.91162
$22.7905
100
$0.74879
$74.879
250
$0.69996
$174.99
500
$0.618564
$309.282
1000
$0.488338
$488.338
2500
$0.455782
$1139.455
5000
$0.432991
$2164.955
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 459 V |
| Capacitance @ Frequency | 380 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 510 V |
| Varistor Voltage (Max) | 561 V |
| Series | UltraMOV™ |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Energy | 136J |
| Maximum AC Volts | 320 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 420 V |
| Current - Surge | 6 kA |