V14X300E
Littelfuse Inc.
型号:
V14X300E
描述:
VARISTOR 470V 10KA DISC 17MM
库存 : 571
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 600 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series Xtreme Varistor
Package / Case Disc 14mm
Energy 250J
Maximum AC Volts 300 V
Mfr Littelfuse Inc.
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 385 V