V150LC10AP
Littelfuse Inc.
型号:
V150LC10AP
描述:
VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
库存 : 3745
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 800 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series LC
Package / Case Disc 14mm
Energy 45J
Maximum AC Volts 150 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 200 V