V175LS20CPX425
Littelfuse Inc.
型号:
V175LS20CPX425
描述:
VARISTOR 266V 10KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 247 V
Capacitance @ Frequency 1400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 266 V
Varistor Voltage (Max) 285 V
Series C-III
Package / Case Disc 20mm
Energy 220J
Maximum AC Volts 175 V