V175LT20AP
Littelfuse Inc.
型号:
V175LT20AP
描述:
VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Capacitance @ Frequency 1400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series LT
Package / Case Disc 20mm
Energy 90J
Maximum AC Volts 175 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 225 V