V18ZS05P
Littelfuse Inc.
型号:
V18ZS05P
描述:
VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 16.2 V
Capacitance @ Frequency 1400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 18 V
Varistor Voltage (Max) 19.8 V
Series ZS
Package / Case Disc 5mm
Energy 0.17J
Maximum AC Volts 10 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 14 V
Current - Surge 100 A