V18ZU40PX10
Littelfuse Inc.
型号:
V18ZU40PX10
描述:
VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 16.2 V
Capacitance @ Frequency 22000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 18 V
Varistor Voltage (Max) 19.8 V
Series ZU
Package / Case Disc 20mm
Energy 80J
Maximum AC Volts 10 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 14 V