V20E250PL1T
Littelfuse Inc.
型号:
V20E250PL1T
描述:
VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 1000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series UltraMOV™
Package / Case Disc 20mm
Energy 170J
Maximum AC Volts 250 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 320 V