V20P17PL1T7
Littelfuse Inc.
型号:
V20P17PL1T7
描述:
VARISTOR 27V 8KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 24.3 V
Capacitance @ Frequency 18750 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 29.7 V
Series LV UltraMOV™
Package / Case Disc 20mm
Energy 35J
Maximum AC Volts 17 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 22 V