V230LT10CPX2855
Littelfuse Inc.
型号:
V230LT10CPX2855
描述:
VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 324 V
Capacitance @ Frequency 20 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 360 V
Varistor Voltage (Max) 396 V
Series C-III
Package / Case Disc 10mm
Energy 60J
Maximum AC Volts 230 V