V250LT20APX2855
Littelfuse Inc.
型号:
V250LT20APX2855
描述:
VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series LT
Package / Case Disc 14mm
Energy 72J
Maximum AC Volts 250 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 330 V