V25S550P
Littelfuse Inc.
型号:
V25S550P
描述:
VARISTOR 910V 22KA RADIAL
库存 : 827
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 819 V
Capacitance @ Frequency 750 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 910 V
Varistor Voltage (Max) 1.001 kV
Series UltraMOV™ 25S
Package / Case Radial
Energy 765J
Maximum AC Volts 550 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 745 V