V275LA40CP
Littelfuse Inc.
型号:
V275LA40CP
描述:
VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 7000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series C-III
Package / Case Disc 20mm
Energy 320J
Maximum AC Volts 275 V