Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5295
$1.5295
10
$1.37085
$13.7085
25
$1.30112
$32.528
100
$1.06875
$106.875
250
$0.999058
$249.7645
500
$0.882911
$441.4555
1000
$0.697024
$697.024
2500
$0.65056
$1626.4
5000
$0.618032
$3090.16
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 423 V |
| Capacitance @ Frequency | 7000 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 470 V |
| Varistor Voltage (Max) | 517 V |
| Series | C-III |
| Package / Case | Disc 20mm |
| Energy | 335J |
| Maximum AC Volts | 300 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Current - Surge | 10 kA |