V30MLA1210A
Littelfuse Inc.
型号:
V30MLA1210A
描述:
VARISTOR 39V 280A 1210
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 35 V
Capacitance @ Frequency 900 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 39 V
Varistor Voltage (Max) 43 V
Series MLA
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Energy 1.2J
Maximum AC Volts 25 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 30 V
Current - Surge 280 A