V320LA40C
Littelfuse Inc.
型号:
V320LA40C
描述:
VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 462 V
Capacitance @ Frequency 7000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 558 V
Series C-III
Package / Case Disc 20mm
Energy 345J
Maximum AC Volts 320 V